Aryzta Prima Burger.

Grupa ARYZTA jest jednym z największych producentów pieczywa i wyrobów piekarniczych na świecie. Niedawno wprowadziła na rynek Burger Bun Brioche – pieczywo hamburgerowe o delikatnie maślanym smaku, które świetnie sprawdzi się jako baza wytrawnego burgera, tradycyjnej kanapki, czy na słodko. Nasze zadanie polegało na wykreowaniu designu opakowania, które odzwierciedli wysoką jakość produktu i jego szerokie zastosowanie.

Burger premium.

Czarne, tablicowe tło, mocne fonty i charakterystyczne przetarcia to elementy, które wprowadzają rzemieślniczy klimat na opakowanie. Tym samym sugerują, że produkt to nie standardowa bułka, dostępna w każdej sieci fast food, ale świetnej jakości pieczywo serwowane w mniejszych, kraftowych restauracjach. Stworzone przez nas logo marki Prima Burger też nieprzypadkowo przywodzi na myśl znak jakości – taki zabieg jednoznacznie pozycjonuje produkt na półce premium. 

Your Bun, Your Way!

Na potrzeby promocji marki Prima Burger zaprojektowaliśmy też stronę internetową z przepisami, które inspirują, jak wykorzystać Burger Bun Brioche. Na stronie umieściliśmy autorskie zdjęcia wykonane podczas sesji w naszym studio foto. Your Bun, Your Way!