Winiary Pasta z Pomysłem na... – kompleksowa obsługa nowej linii produktowej.

Nowa linia Winiary Pasty z Pomysłem na… zupę i kurczaka to kompleksowa realizacja: koncept i projekt graficzny linii opakowań, sesja foto dań, przygotowanie do druku 10 opakowań, kreacja key visuala oraz projekty graficzne szerokich materiałów POS.

Pasty z Pomysłem na… Kurczaka lub Zupę to produkt nowej generacji. Naturalna, mokra baza z przyprawami, z którą po dodaniu jednego, głównego składnika bardzo szybko przygotujesz pełne smaku danie dla 4 osób. Nasze projekty graficzne musiały przedstawić Konsumentom ten koncept w najprostszy sposób na bardzo ograniczonej powierzchni małej saszetki. Skupiliśmy się na dwóch zasadniczych punktach: nazwie wzmocnionej świeżą ikoną smaku oraz maksymalnie dużym zdjęciu apetycznego dania z okienkiem na prawdziwy produkt w środku.

Nawigacja na półce sklepowej.

Naszym celem była uporządkowana i łatwa nawigacja wśród wielu smaków w dwóch równych grupach: zup i dań na bazie kurczaka, niezmiernie istotna w przypadku dużego portfolio. Z kolei zdjęcie gotowego dania w połączeniu z okienkiem na prawdziwy produkt miało za zadanie stworzyć jeden spójny element aby konsument zajrzał do garnka lub patelni i poznał główny atut Pasty jeszcze na półce sklepowej.

Zależało nam też aby całość w odbiorze była bardzo naturalna.

Produkt jest rewolucyjny w Polsce i być może przełomowy w domowym gotowaniu – wierzymy w niego i trzymamy kciuki za sprzedaż!