Grafika dziecięca na opakowaniach lidera gier planszowych.

Projektowanie graficzne opakowań dla dzieci to dziedzina, w której szczególnie się specjalizujemy. Grafiki dziecięce realizujemy z ponad 20-letnim doświadczeniem. Kreacje dla marki Trefl to silny, jakościowy mainstream. Właśnie w tym czujemy się doskonale!

Mainstream, na którym się znamy :)

Opakowania gier planszowych dla dzieci marki Trefl to przede wszystkim jakość. Nasze kreacje wyróżniają się w sklepach maksymalnym dopracowaniem na każdym etapie prac – od pomysłu do przygotowania do druku. Styl grafik nawiązuje do głównych trendów w animacji dla dzieci. Na opakowaniach dominują autorskie, silne brandy. Używamy mocnych, czystych kolorów. 
Wszystkie projekty opakowań dla marki Trefl są bardzo dynamiczne – aktywnie prezentują grę, angażują i zachęcają do spróbowania i zakupu. Przekaz z opakowania jest jasny i atrakcyjny! 
Opakowania gier dla dzieci projektujemy w ramach stałej współpracy z marką Trefl – zaczynaliśmy od jednej na zasadach konkursu. Obecnie mamy ugruntowaną i mocną pozycję realizatora dziecięcych grafik, co nie jest powszechne na rynku agencji kreatywnych.